Оприлюднення проектів регуляторних актів

2017 рік 
 


Проект регуляторного акта рішення виконавчого комітету Березанської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту м. Березань»

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про оприлюднення проекту регуляторного акта
рішення виконавчого комітету
Березанської міської ради
«
Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту м. Березань»

         На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відділ з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради виноситиме на розгляд виконавчого комітету Березанської міської ради проект рішення «Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту м. Березань».

         Метою прийняття даного проекту рішення є недопущення збитковості господарської діяльності підприємства-перевізника щодо перевезень пасажирів та їх багажу, встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі, який враховує інтереси перевізника, органів виконавчої               влади (замовників послуг) та споживачів.
           Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом 1(одного) місяця з дати оприлюднення вищезазначеного проекту рішення за адресою: 07541 м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні,1, відділ з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської , тел. (04576)64707

         Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Березанської міської ради (розділ «Регуляторна політика») в мережі Інтернет.

 

 

Начальник відділу з питань економіки,

власності, торгівлі та приватизації житла

виконавчого комітету Березанської

віської ради                                                                             К.Г. Яхно

 

                                                                             * * *

 

 

 

 

БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

 

м. Березань

 

Про встановлення тарифів на послуги пасажирського

автомобільного транспорту м. Березань

 

 

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та якості транспортного обслуговування населення в автобусних маршрутах загального користування у місті Березані, розглянувши звернення ТОВ «Підприємство «Троїцька Артіль» від 16.11.2017№75, яке здійснює перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, керуючись ст.10 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст.36Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», виконавчий комітет Березанської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Березань вартістю проїзду одного пасажира в одну сторону – 5 грн.00 коп.

2. Відділу з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації у 10-ти денний строк після прийняття.

3. Рішення набуває чинності з дня оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Березанської міської ради від 02.03.2015 року №19 «Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту м. Березань»

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Семененка А.М.

 

 

 

Міський голова                                                      В.Г. Тимченко

 

 

 

Аналіз регуляторного впливу [120,5 Kb] (завантажень: 32)  

Додаток 2-1 [456,14 Kb] (завантажень: 24)

Додаток 2-2 [441,65 Kb] (завантажень: 8)

Додаток 2-3 [438,02 Kb] (завантажень: 6)

Додаток 2-4 [447,2 Kb] (завантажень: 8)

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Аналіз регуляторного впливу [50 Kb] (завантажень: 20)  
 
 
 
Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале